Drukarnia wielkoformatowa

fotograficzna jakość - trwałe wydruki - szybka realizacja - szeroki wybór mediów

Nowy wymiar druku

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do druku Eco-Solvent - ploter ColorPainter OKI E-64s. Stosujemy wyłącznie oryginalne tusze oraz wysokiej jakości media. Gwarantuje to otrzymanie druku o jakości fotograficznej, znakomitą głębią kolorów oraz wysoką trwałością i odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.
Wykorzystując wysokie możliwości plotera oraz różnorodność dostępnych mediów możemy dla Państwa produkować takie rzeczy jak: bannery, stojaki roll-up, bannery do podświetleń, wszelkiego rodzaju naklejki, "wlepy", ozdoby samoprzylepne - z możliwością cięcia dowolnego kształtu po obrysie, folie samoprzylepne okienne, na samochody, witryny sklepowe i wiele innych. Zapraszamy.
Image

Materiały banerowe

Są najczęściej wykorzystywanym medium do reklamy zewnętrznej i wydruków wielkoformatowych. Banery są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Istnieje możliwość łączenia materiału poprzez zgrzewanie, zyskujemy wtedy bardzo dużą powierzchnię reklamy. W zależności od zastosowania oferujemy kilka rodzajów materiałów:
Materiał banerowy laminowany
Obustronnie laminowane na gorąco włókna poliestrowe twardym PCW. Przeznaczone do aplikacji krótkookresowych, łatwe w obróbce i zgrzewaniu.

Folie samoprzylepne

Drugim popularnym materiałem wykorzystywanym w reklamie jest folia samoprzylepna. W zależności od przeznaczenia mamy do wyboru kilka rodzajów folii którą można wykorzystać do produkcji min.: reklamy podświetlanej, tablic reklamowych, grafiki na szybach, witrynach, na samochodach oraz dekoracji wnętrz.
Folie krótkookresowe - monomeryczne
Ze względu na swoją cenę, folia monomeryczna jest bardzo popularna w reklamie. Przeznaczoną do krótkookresowej reklamy na płaskich powierzchniach. Może być wykorzystywana zarówno do aplikacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Folie krótkookresowe stosuje się do przyklejania na podłożach płaskich, a ich trwałość to średnio 3 lata. Występują w wersji białej błyszczącej lub matowej oraz transparentnej (przezroczystej).

Papiery - tapety

Do wszystkich rodzajów wydruków świadczymy dodatkowe usługi
Papier Blueback - billboardowy
Papier typu Blueback – z niebieskim tyłem, przeznaczony jest do wydruków aplikowanych na bilboardy, odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Canvas - reprodukcja obrazów

Najwyższej jakości tkanina bawełniana, bawełniano-poliestrowa lub poliestrowa dodatkowo specjalnie powleczona, aby umożliwić druk cyfrowy. Materiał przeznaczony do wydruku najwyższej jakości, reprodukcji obrazów, zdjęć i innych wydruków artystycznych. Canvas to elastyczna tkanina o strukturze zbliżonej do płótna malarskiego. Wydruk na tym materiale uzyskuje szlachetny wygląd i interesującą fakturę.
Canvas YY POLY 240

Bardzo wysokiej jakości, śnieżno-białe, poliestrowe płótno do reprodukcji obrazów, fotografii, dekoracji. Dostępne z powłoką matową i półbłyszczącą. Najpopularniejsze na rynku - przystępna cena.

Dane techniczne:
  • gramatura 240g/m2
  • 100% poliester
  • druk do szer 1,5m

CANVAS YY POLY 240

Reprodukcja - Hetman Stefan Czarniecki - Leon Kapliński

CANVAS 300 575

Kwiaty - druk na płótnie canvas

Usługi dodatkowe

Do wszystkich rodzajów wydruków oferujemy dodatkowe usługi:
Powlekanie i laminowanie wydruków
Dla dodatkowej ochrony wydruków min. przed promieniami UV i uszkodzeniami mechanicznymi zalecamy zabezpieczyć powierzchnię laminatem. Do wyboru mamy kilka technologii laminowania:
  • Laminowanie na zimno/ciepło - przeźroczysta folia samoprzylepna o powierzchni matowej lub błyszczącej
  • Laminowanie na gorąco - przeźroczysta folia laminacyjna z klejem aktywowanym w temp. 100OC - 115OC - powierzchnia mat/połysk
  • Powlekanie laminatem w płynie - zalecane w szczególności do wydruków na płótnach canvas - powierzchnia mat/połysk

Laminowanie wydruków do 1,6m szerokości

Laminowanie

Dekoracje dla wnętrz

kuchnia - sypialnia - salon - pokój dziecięcy - łazienka - biuro - sklep - restauracja