O nas

Obecnie w naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług, obejmujący projektowanie i obróbkę grafiki, druk wielkoformatowy, druk cyfrowy, reklamę podświetlaną, litery 3D, oklejanie aut, wyklejanie witryn, budowę konstrukcji pod reklamy, cięcie i grawerowanie laserem, laminowanie wydruków i wiele więcej.

KIM JESTEŚMY?

Kilka słów o naszej firmie

Rozpoczęliśmy naszą działalność pod marką TW Design Art w końcu 2017 roku, jako rozszerzenie działalności PPUH TOZAMET. Od samego początku skupialiśmy się na projektowaniu reklam, ale po pewnym czasie postanowiliśmy usamodzielnić produkcję, przenosząc ją do naszej siedziby.

  • NOWOCZESNE PROJEKTY
  • pRAKTYCZNE rOZWIĄZANIA
  • UNIKALNE POMYSŁY
  • SZYBKIE rEALIZACJE

NASZE ZAPLECZE

Profesjonalny sprzęt dla Twoich projektów

Naszą pierwszą inwestycją był ploter drukujący firmy OKI o szerokości zadruku 160 cm, wykorzystujący technologię Eco Solvent. Dodatkowo, wyposażyliśmy się w drukarkę cyfrową Develop ineo +308 z finiszerem, ploter tnący GRAPHTEC CE6000-120 plus, biurowy laminator rolowy, gilotynę elektryczną oraz laminator rolowy na zimno i na gorąco. Nie zapomnieliśmy także o ploterze laserowym CO2 100w firmy SERON, aby sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i składania zapytań. Jesteśmy gotowi pomóc, doradzić i zrealizować Twoje projekty!
Zespół TW-Designart